Poprzedni temat :: Następny temat
CIEKAWE KOSMETYKI
Autor Wiadomość
Mola11 
Mola11

Wysłany: 2007-05-17, 12:14   łagodzi zmarszczki

Dobre samopoczucie, usmiechnięta dusza :mrgreen: to widac nie tylko na twrarzy! :-)

fabia 

Wysłany: 2007-12-31, 14:47   

mam bardzo suchą skórę - jaki krem polecacie ?? tzn. napiszcie proszę jakich używacie teraz i jesteście z nich zadowolone ???

skrzydlate 

Wysłany: 2007-12-31, 17:38   

nie myj sie w wodzie a w płatkach owsianych :-)

Luska 

Wysłany: 2007-12-31, 17:47   

Ja generalnie używam polskich kremów i uważam, że są naprawdę świetne i nie ustępują tym zagranicznym z tzw. górnej półki. Być może nie pachną tak ładnie i być może gorzej się wchłaniają, ale te najważniejsze składniki pochodzą przecież z tego samego laboratorium we Francji. Ostatnio bardzo lubię kremy firmy Ziaja - seria Anno d'oro - krem na dzień liftingujący (!) i na noc redukujący zmarszczki (a co!). Lubię też kremy Miraculum i Dermiki (te są trochę droższe, ale naprawdę dobre). Czasem lubię też zaszaleć i ostatnio nabyłam drogą kupna przez internet kremy na noc Elizabeth Arden i na dzień - Lancome. Są na 100% oryginalne i kupione przez internet kosztują co najmniej 50% mniej niż w naszych sklepach. Tak więc jak najbardziej polecam polskie kremy - nie dość, że są naprawdę dobre to jeszcze na pewno "zdrowsze" - nie mają 5-letniego okresu przydatności.

fabia 

Wysłany: 2008-01-02, 17:42   

Luska napisał/a:
Ja generalnie używam polskich kremów i uważam, że są naprawdę świetne i nie ustępują tym zagranicznym z tzw. górnej półki. Być może nie pachną tak ładnie i być może gorzej się wchłaniają, ale te najważniejsze składniki pochodzą przecież z tego samego laboratorium we Francji. Ostatnio bardzo lubię kremy firmy Ziaja - seria Anno d'oro - krem na dzień liftingujący (!) i na noc redukujący zmarszczki (a co!). Lubię też kremy Miraculum i Dermiki (te są trochę droższe, ale naprawdę dobre). Czasem lubię też zaszaleć i ostatnio nabyłam drogą kupna przez internet kremy na noc Elizabeth Arden i na dzień - Lancome. Są na 100% oryginalne i kupione przez internet kosztują co najmniej 50% mniej niż w naszych sklepach. Tak więc jak najbardziej polecam polskie kremy - nie dość, że są naprawdę dobre to jeszcze na pewno "zdrowsze" - nie mają 5-letniego okresu przydatności.

lusia - dziękuję. używam aktualnie kremów Ziaji robionych na bazie koziego mleka - do rąk i do ciała i powiem, ze jestem bardzo zadowolona. nie są drogie, a są naprawde swietne. nie innych, teraz po Twojej rekomendacji kupie sobie te kremy do twarzy, o których piszesz.
napisz jakie kremy używasz z tych innych firm tz.Miraculum i Dermiki - zawsze warto wiedzieć a gdzie w internecie kupiłas te kremy Elizabeth Arden i Lancome i napisz proszę jakie to kremy i jaki to adres strony.

tuella
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-02, 22:26   

nie próbowałam kremów ziaji ale jak tak polecacie, to kupię i spróbuję...mam bardzo wrażliwą i podatną na alergię skórę...no, cóż jak nie spróbuję, to nie będę wiedziała :-D

Luska, podaj te inne kremy i cieakwią mnie ceny? piszesz, ze ptrzez internet ale podaj jakieś ceny, tak żebym sie zorientowała czy to na moją kieszeń??????

Luska 

Wysłany: 2008-01-02, 23:12   

Kremy kupuję na tej stronie: http://eu.strawberrynet.com/main.aspx?region=PL
Ostatnio kupiłam sobie krem Elizabeth Arden "Good Night's Sleep" za 89,50 zł i "Renergie Morpholift" Lancome'a za 123 zł. Do tego dostałam w prezencie Pivotal Skin Liquid Makeup (kosztuje 55 zł.). Kupiłam też sobie wodę toaletową O De Lancome - 75 ml za 92 zł. Tej wody już w Polsce kupić nie można - firmy niestety wycofują starsze zapachy, bo wciąż wprowadzają nowe - a ja lubię niestety takie, których u nas już nie ma. Oczywiście ta woda w naszym sklepie kosztowała dobrze ponad 200 zł. Tak więc ceny w "Truskawce" są naprawdę bardzo konkurencyjne - nawet biorąc pod uwagę koszty przesyłki to wciąz jest dużo taniej.
Z kremów Miraculum kupuję takie dla dojrzałej cery - mocno nawilżające, regenerujące. Seria Liftline - bardzo dobre i bardzo tanie kremy - kilkanaście zł. Również Hydra Therapy - mocno nawilżające, równie dobre. http://www.ceneo.pl/categ...CFQ1rMAodz1ooPA
Co do Dermiki to używałam Extremale Superaktywny Krem 35+ na dzień i na noc - bardzo dobre. Cena dość wysoka, chociaż ostatnio chyba staniały. Dermika Retinol 2010 Inteligentny Krem (śmieszą mnie takie nazwy) - ale krem dobry. Poza tym kremy Rosarium z płatków róż - na dzień i na noc - też dobre. Właściwie zdecydowana większość kremów Dermiki mi odpowiada. Ostatnio pokazała się cała seria kremów Remodelist - dla pań po 50-ce. Miałam próbki, bardzo przyjemne kremy, dobrze się wchłaniają. Nie kupowałam jednak, ale słyszałam, że efekty ponoć rewelacyjne. Tyle, że te kremy kosztują już ponad 100 zł. Ale może warto spróbować. Ceny kremów Dermiki kształują się w przeważnie okolicach 40-70 zł. Tutaj możecie sobie pooglądać całą ofertę firmy i ceny.
http://www.ceneo.pl/categ...CFQjalAodPjCNPA
Tak, że naprawdę jest z czego wybierać. A te zagraniczne, jak wcześniej pisałam dużo lepsze pewnie nie są, ale chyba przyjemniejsze w użyciu. Warto więc od czasu do czasu zrobić sobie przyjemność - w końcu coś nam się od życia należy. :lol:

tuella
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-03, 17:09   

Luska, dzięki za informacje :-D naprawde wyczerpujące informacje :-D zaraz zabieram się do przeglądania tych stron...a jest ich nie mało i jest w czym wybikerać :-D :-D :-D

krycha 

Wysłany: 2008-01-03, 17:12   

Och, świetnie, to ja też poserfuję po tych stronach. Juz od dawna chciałam zmienić kremy...tak jakoś się zasklepiłam i ciągle kupuje "eris". A może to juz czas, żeby czegoś nowego spróbować.
Przyznam się, że jeszcze kremów nie zamawiałam przez interenet :oops: czy nie ma obawy, że coś będzie przeterminowane????
Luska - dziękuję za podpowiedzi. Zawsze to jakoś łatwiej jak ktoś poleci.

tuella
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-11, 17:44   

krycha, i co? kupiałaś????

ja zamówiłam 2 kremy i teraz czekam na przesyłakę :-D :-D :-D

tiramisu 

Wysłany: 2008-01-30, 21:53   

ostatnio kupiłam świetny krem do rąk Ziaji, nazywa się Kozie mleko i jest doskonałe. nie muszę dodawać, że n ie jest drogie :-D :-D :-D polecam.

gorzkaczekolada 

Wysłany: 2008-03-04, 09:29   

Gdzieś ostatnio wyczytała, że operacje plastyczne wśród coraz młodszych kobiet stanowią 50% jak nie więcej wszytkich wykonywanych zabiegów!!!! Oniemiałam. Wycztytałam jeszcze, że sami lekarze zachęcają by zaczynać operacje przez 30!!!! Bo później, to jest juz za późno i skóra nie ma odpowiedniej elastyczności.

Luska 

Wysłany: 2008-03-04, 14:24   

Chyba jeszcze nie u nas (na szczęście). Ja chyba nie zdecydowałabym się - bałabym się narkozy i powikłań. Poza tym uważam, że trzeba umieć się starzeć - w końcu każdego to czeka. :-? A każda operacja platstyczna jest po pierwsze obciążeniem dla organizmu (narkoza), po drugie jej efekty takiego np. liftingu widać ponoć najwyżej 10 lat - potem twarz zaczyna się starzeć w przyspieszonym tempie. :shock: A więc należałoby robić następny lifting, i następny, i następny. Nie mówiąc już o tym, że może się zwyczajnie nie udać. I na pewno z 50-latki nie zrobi 20- czy nawet 30-latki - to zawsze będzie widać. Rozumiem, że dla artystek czy modelek to może mieć znaczenie, chociaż w Europie ten pęd do poprawiania urody na szczęście nie jest jeszcze tak ogromny jak w Stanach czy Ameryce Płd. Czyż nile lepiej dbać o siebie na codzień - pielęgnacja twarzy i ciała, dobre (co nie znaczy drogie) kremy, świeże powietrze, ruch - a przede wszystkim optymizm i dobry humor mogą zdziałać cuda.

gorzkaczekolada 

Wysłany: 2008-03-04, 23:17   

Luska, jak znajde ten artyklu, to go tu polinkuje.

Wg tego co napisali, to własnie do nas ta moda dotarła i mocno się rozwija...do niektórych zabiegów trzeba sie zapisywać na 2 lata z góry, bo nie ma terminów...i to wszytko za pieniądze bo nie z NFZ'tu :-D :-D :-D Ponoć zaczynają już dziewczęta 20-letnie, własnie po to by po 10 latach móc powtórzyc i być ciągle młodą...a dwóch lekarzy, którzy się na ten temat wypowiadali, mówili mniej więcej tak: właściwie to wolimy operować te młode, bo mają bardziej elastyczną skóre, jak zaczną przed 30, to będą dłużej lepiej wyglądac. te zabiegi, to w większości typu botox..... jestem przerażona takim podejście...za moment niemowlaki będziemy korygować :-(
I jeszcze jedno, kolejka do chirurgów plastyków składa się z kobiet i mężczyzn :-D :-D :-D

skrzydlate 

Wysłany: 2008-03-05, 09:10   

a ja się nie dam, nie dam się pokroić, nie dam się przerobić, zaczipowac, nie dam się i już ;)

Odpowiedz do tematu