Poprzedni temat :: Następny temat
Hmm
Autor Wiadomość
nieliniowa 

Wysłany: 2018-04-28, 22:15   Hmm

Po pierwsze jestem zaskoczona porządeczkami. Tu zawsze coś wisiało - w tym dziale.
Skoro jednak usunięto, to ja rozpocznę nowy wątek. Proszę, na co natrafiłam dzisiaj. Ciutkę byłam zszokowana, ale przemyślawszy temat doszłam do wniosku, że coś jest na rzeczy.
https://kobieta.wp.pl/jest-starsza-od-partnera-o-44-lata-przekonuja-ze-to-prawdziwa-milosc-6246074989783169v

aka2 

Wysłany: 2018-04-29, 09:38   

A czy ona jest bogata????

nieliniowa 

Wysłany: 2018-04-30, 08:35   

Myślisz, że facet sobie pracę znalazł? serio? Nie sądzisz, że coś innego? Oj, nisko ludzi oceniasz. Znam takie związki:
1. on stary i biedny + ona młoda, nie przetrwało bo ona dzieci chciała i rodzinę a on niespecjalnie (już ma)
2. ona w naszym wieku, naprawdę niezamożna samotna matka (kiedy się poznali mieszkali z jej dziećmi)i + on w wieku jej dzieci, razem mieszkają do dzisiaj, od wielu lat, nawet jego rodzina już się od nich odczepiła, a jest to niewielkie miasto, wcale nie metropolia

aka2 

Wysłany: 2018-05-01, 14:43   

Są wyjatki.
Ale obejrzalam dokładnie w/w filmik i co ? Ona po 120 operacjach plastycznych, niestety po ramionach i szyji widac lata, on byczek Fernando od luksusu. Zaprosila go na jacht? widocznie go ma. I kaskę tez. Żigolaków tyle samo co łatwych utrzymanek dla starych i bogatych. Ja tam wolę rówieśników, hahaha

nieliniowa 

Wysłany: 2018-05-01, 19:54   

no racja, chociaż oni zaniedbani i śmierdzą okropnie, to już wolę być sama

aka2 

Wysłany: 2018-05-02, 07:44   

Nie wszyscy sa zaniedbani. Ale większość ma jakieś usterki , z których nie zdają sobie sprawy. Np. uzębienie, czy palenie papierosów w starszym wieku. Juz mogliby przestać, :mrgreen:
Tylko, ze oni tez w nas juz widza starsze panie i wolą oglądać się za młodymi, ale w domach oczekują obsługi totalnej od swych dojrzałych kobiet.
Mam kolegę od dwóch lat, fajny, z kasą, inteligentny wdowiec , ale coż z tego jak dzwoni do mnie i stale skarży sie co go boli, jaki zmęczony i ile sie nasprzątał w swoim wielkim domu poza miastem, a w kinie czy teatrze byl ostatnio z wycieczka szkolną czyli 50 lat temu, hahaha, no i pali smierdziuchy a w jego pieknym salonie cuchnie starym tytoniem.

nieliniowa 

Wysłany: 2018-05-02, 08:40   

Tak, nie tylko fizycznie są zaniedbani, mają też problemy umysłowe i behawioralne, niestety. Zieje zatęchłym peerelem. My mamy robić za niańki albo terapeutki (przyjaźń), a od rozrywki, przyjemności i uniesień są małolaty (miłość). Czasem się załapuję na ten małolacki sort, kiedy zarywa mnie 70-80 latek ;-)
Ale powiem szczerze, żadna to przyjemność. Ci starsi co prawda płoną, ale traktują mnie jak szczyla i się okropnie wymądrzają, chcą być guru skrzyżowanym z supersamcem, taki staromodny styl traktowania kobiety, fuj generalnie. Śmierdzą papierochami, piwem i ciężko trawiącym się mięsem. Zero partnerstwa i przyjacielskiego ciepła. W każdym razie takie mam kiepskie doświadczenia. Gdyby nie były kiepskie, grzała bym się pewnie w czyiś ramionach, a nie na podgrzewanej elektrycznie macie ;-)

Przypominają mi się słowa mojego taty, kiedy owdowiał i zapytałam go po jakimś czasie, czy chciałby być z jakąś kobietą. Powiedział, że stare są brzydkie i mu się nie podobają, a ładne i młode go nie chcą :mrgreen: ;-) Kobiety mają lepiej, bo młodzi nas chcą, choćby do seksu, czasem ciężko jest znaleźć chętną koleżankę. Żeby tylko mi wystarczył sam seks, ale nie wystarcza, a pogadać średnio jest o czym. No i ta nasza społeczność, gdzie tu z takim iść między znajomych, dopiero by była sensacja!

aka2 

Wysłany: 2018-05-03, 07:07   

Dlatego teraz zamiast randki wolałabym pojechać w podróż dookoła świata ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nieliniowa 

Wysłany: 2018-05-03, 13:06   

a ja poczytać coś ciekawego albo pójść na spacer do lasu

aka2 

Wysłany: 2018-05-04, 08:49   

Nie wiem dlaczego, ale dopiero teraz odkrywam uroki opery. Doceniam głosy i muzykę. W tym roku juz bylam na kilku. Widać dojrzewam...... :mrgreen:

nieliniowa 

Wysłany: 2018-05-05, 12:14   

a ja wcelowałam w niszową muzykę, byłam na koncercie muzyki quasi eksperymentalnej w Centrum Kopernika, w maju się wybieram do Polin

Odpowiedz do tematu