Poprzedni temat :: Następny temat
Czas wolny wnuków
Autor Wiadomość
PrawaPani 
PrawaPani

Wysłany: 2018-03-28, 16:42   Czas wolny wnuków

Kochane,
co robicie jak wnuki chcą do Was przyjechać na wakacje?

Ja mieszkam w mieście i nie jestem w stanie zapewnić im zbyt dużo atrakcji, jak myślicie czy wysłanie ich na półkolonie to dobry pomysł?
Znalazłam dość ciekawą ofertę, http://babyenglishcenter....cje-polkolonie/
Co wy na to?
Podpowiecie mi?

aka2 

Wysłany: 2018-03-28, 18:06   

Bardzo dobry pomysł, ale to reklama.
Reklamuj gdzie indziej.

Asiag 

Wysłany: 2018-04-09, 10:38   

Ja kram w karty z wnukami często, nauczyłam ich grać w pokera i oczko :) chodzimy też na spacery, czasem do kina, albo nawet siedzimy razem w internecie. Dużo się nauczyłam od nich jeśli chodzi o komputer czy internet.

PS. Ostatnio znaleźli mi stronę z rabatami dla seniorów 50+ do różnych sklepów i nie tylko, może Państwa to zainteresuje - http://rabatseniora.pl/

nieliniowa 

Wysłany: 2018-04-09, 16:34   

nie

auraria 

Wysłany: 2018-04-09, 19:36   

Zdecydowanie nie :!: :!: :!:

PrawaPani 
PrawaPani

Wysłany: 2018-04-19, 14:36   

Szkoda, że ktoś odbiera to za reklamę, mimo że nią nie jest. Po prostu szukam odpowiedniego miejsca dla wnuków bo z babcią, wiadomo się nudzą.

Pojawiły się opinie, że nie. Dlaczego ?

krzysia14 
krzysia14

Wysłany: Wczoraj 9:32   

Dlaczego wnuki się nudzą z babcią?

nieliniowa 

Wysłany: Wczoraj 12:00   

PrawaPani napisał/a:
szukam odpowiedniego miejsca dla wnuków bo z babcią, wiadomo się nudzą.
normalny dzieciak zrobi sobie zabawę z krzesła i narzuty albo z garnka i łyżki, albo z mąki i pieprzu... o ile oczywiście mu na to pozwolisz... a jeśli jest już na tyle spacyfikowany, że nie potrafi albo nic mu nie wolno, to trzeba go po prostu przegonić zdrowo, nic tak nie uruchamia szarych jak ruch i dotlenienie mózgu ;-) choćby skakanka czy jakieś inne cuda

jeśli pojawia się ktoś nowy i zaczyna od linkowania, pojawia się zarzut, że z tymi linkami śmiga po necie, bo mu za to płacą, logiczne, prawda? ja ci nie powiem co robić z wnukiem, bo nie mam, ale miewałam kontakt z dziećmi i mogę powiedzieć co robiłam z dziećmi: zawsze z nimi się świetnie bawiłam, na krótką metę (pożyczone na chwilę dzieci) były to rozmaite robótki ręczne, oczywiście niektóre babcie nie lubią kiedy im się brudzi w mieszkaniu (zapominając że czyste dziecko to martwe dziecko), więc na to nic nie poradzę

z własnymi dziećmi włóczyłam się po teatrach, koncertach, kawiarniach, po górach, gdzie się tylko dało, domatorką raczej nie byłam, ale zdarzało się, że robiliśmy coś razem w kuchni, tylko sprzątanie nam nie wychodziło, zatem jesteśmy i byliśmy raczej rodziną bałaganiarzy, dodam że szczęśliwych bałaganiarzy :-D

aka2 

Wysłany: Wczoraj 18:12   

Mi podrzucają czasem to wnusię to wnuczka , Ostatnio byłyśmy na seansie w kinie 4D. Cos fantastycznego. Jesteś w centrum akcji ( w specjalnych okularach) a do tego fotel jedzie, zakręca, wieje wiatr, kropi deszcz, pachnie benzyna jak jedziesz autem. Dla mnie rewelka a dzieci aż piszczą z radości. Tylko bilety drogie bo po 45 zet. :-D

sowa 

Wysłany: Dzisiaj 9:05   

U nas było takie kino jakieś 3 lata temu , byłam , zaliczyłam ..kino pomału umarło z braku chętnych

„Słowa są pretekstem. To wewnętrzna więź przyciąga jedną osobę do drugiej, a nie słowa.” Rumi

Odpowiedz do tematu