Poprzedni temat :: Następny temat
Starzejąca się skóra
Autor Wiadomość
kasienka 

Wysłany: 2017-06-12, 10:32   Starzejąca się skóra

Witajcie,

Od jakiegoś czasu w moim życiu zmienia się wiele, niestety na gorsze. Postanowiłam zacząć działać rozpoczynając od małych rzeczy... W lustrze widzę coraz wyraźniej, że na twarzy mam coraz więcej naczynek, plamek, o zmarszczkach nie wspominam.
Nie chcę całkowicie pozbywać isę zmarszczek i wcale mi one nie przeszkadzają, ale chciałabym wygładzić cerę, odżywić ją i sprawić, że będzie jędrna, a nie szorstka i ziemista.

Czy używacie jakiś kosmetyków, zabiegów, maseczek (ogólnodostępnych albo max wizyta u kosmetyczki) które wam pomagają dbać o zdrowie?

nieliniowa 

Wysłany: 2017-06-12, 10:49   

masło shea na zewnątrz, dobre roślinne nieprzetworzone żarcie do środka i dużo snu i sportu, unikanie używek, poza tym fajni ludzie naokoło, najlepiej pomarszczeni, dla towarzystwa ;-)

malgonia 

Wysłany: 2017-06-12, 16:44   

polecam fale radiowe, efekt u mnie widoczny po dwóch zabiegach

auraria 

Wysłany: 2017-06-12, 20:16   

Fajnie, a później za dwa, trzy tygodnie, efekt padnie i co ?

nieliniowa 

Wysłany: 2017-06-12, 21:57   

lubię moje zmarszczki i nie dam sobie ich usunąć, nadają mojej twarzy wyraz i sens, poza tym, są przejawem życia, znam wiele pań których zmarszczki są piękne i widzę, że jak ktoś inteligentny, z iskrą w oku i z osobowością, to mu zmarszczki nie zaszkodzą, a wręcz przeciwnie

malgonia 

Wysłany: 2017-06-12, 22:22   

auraria napisał/a:
Fajnie, a później za dwa, trzy tygodnie, efekt padnie i co ?
fale nie usuwaja zmarszczek, tylko poprawiaja napięcie skóry i owal :mrgreen:

[ Dodano: 2017-06-12, 23:23 ]
nieliniowa napisał/a:
lubię moje zmarszczki i nie dam sobie ich usunąć, nadają mojej twarzy wyraz i sens, poza tym, są przejawem życia, znam wiele pań których zmarszczki są piękne i widzę, że jak ktoś inteligentny, z iskrą w oku i z osobowością, to mu zmarszczki nie zaszkodzą, a wręcz przeciwnie

mnie tez zmarszczki nie oprzeszkadzają, ale chomiki juz tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Basia 

Wysłany: 2017-06-13, 07:39   

Mnie tez, zwłaszcza ze zmarszczek mam niewiele ale skóra delikatna i cienka a chomiki to lubią :(

sowa 

Wysłany: 2017-06-13, 09:19   

Ja mam i zmarszczki i chomiki i ..no cóż i się śmieję , nie przygladam się sobie za bardzo w lustrze , bo i po co :?: :mrgreen: :lol:

„Słowa są pretekstem. To wewnętrzna więź przyciąga jedną osobę do drugiej, a nie słowa.” Rumi

nieliniowa 

Wysłany: 2017-06-13, 10:50   

malgonia napisał/a:

mnie tez zmarszczki nie oprzeszkadzają, ale chomiki juz tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
co to są chomiki? czy to jest słuszny przykład?
https://www.medycyna-este...les/efekt22.jpg

bo mnie one znikają kiedy schudnę, natychmiast, chociaż dawno tego nie robiłam, ale pamiętam, że kiedyś znikały :-) teraz nie zwracam uwagi, mam ruchliwą twarz, przy bogatej mimice jakoś mniej rzucają się w oczy, olać to ;-)

moja przybrana mama ma chomiki jak talala, a jest piękną, zadbaną, kulturalną starszą panią, zgrabną i cały czas aktywną umysłowo i fizycznie (84 lata)

sowa 

Wysłany: 2017-06-14, 11:33   

Chomiki, to ta po bokach osuwająca się twarz żuchwy , szyi , :lol: ,..tak jak wkleiłaś link

„Słowa są pretekstem. To wewnętrzna więź przyciąga jedną osobę do drugiej, a nie słowa.” Rumi

aka2 

Wysłany: 2017-06-15, 09:58   

Chomiki można usunąć na jakiś czas rewelacyjnymi zabiegami za tysiące złotych, reklamują sie wszystkie kliniki upiększające, a jak ich się po takiej terapii nie usunie to pani powie: niestety pańska skóra nie nadaje się do tego rodzaju zabiegu. Tylko dlaczego nie powiedziała tego wcześniej mojej znajomej???

nieliniowa 

Wysłany: 2017-06-15, 10:11   

trzymać niską wagę, mówię wam, wszystko wokół szyi i podbródka znika a zmarszczulki są słodkie i fikuśne, kiedy cieszycie się do życia, oczywiście ważne są ćwiczenia a luźna skóra znika po jakimś czasie, nie ma tak, że całe życie sobie dogadzamy łakociami i ceny za to nie ma żadnej :-D

wszystkie zabiegi plastyczne trzeba powtarzać niestety co parę lat - info ze źródła

malgonia 

Wysłany: 2017-06-15, 13:07   

masz racje Nieliniowa, jak sie schudnie to i chomiki znikną.
Ostatnio zmieniony przez malgonia 2017-06-15, 19:43, w całości zmieniany 1 raz  

sowa 

Wysłany: 2017-06-15, 19:19   

No no no :mrgreen: pikne nóżki :mrgreen:
No to chudniemy :!: :mrgreen:

Odpowiedz do tematu